گاوصندوق ویترینی طلا فروشی + قیمت عالی

 گاو صندوق ویترینی یک راه حل کاربردی برای جلوگیری از بروز سرقت در سر تا سر کشور ما به شمار می رود. این محصولات در سال های اخیر راه دسترسی به اموال، طلاها و جواهرات شما را برای سارقان و دزدان می بندند و ایمنی بیشتری برای اموال شما به وجود می آورند. ساختار کلی و ظاهر مناسب این وسیله نیز سبب استقبال از آن در بازارهای فروش شده است. یکی دیگر از مزایای استفاده از این دستگاه ها، قیمت به صرفه ای است که برای آن تعیین شده است. 
ویترین طلافروشی گاوصندوق
اگرچه قیمت این وسیله نسبت به سایر گاوصندوق های موجود در بازار کمی بیشتر است، اما امکانات قابل توجهی که در اختیار افراد قرار می دهد، توجیه مناسبی برای قیمت این محصول می باشند. در این گزارش در رابطه با این نوع گاوصندوق آسانسوری و مزایا و معایب هر یک از آن ها اطلاعات بیشتری به دست می آورید. 

مهمترین مشخصات گاو صندوق آسانسوری ویترینی

 انواع این گاو صندوق ها با مشخصات به خصوصی شناخته می شوند و در بازارهای مربوطه خرید و فروش شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. هر یک از آن ها از امکانات گسترده ای برخوردار بوده و کاربری ساده ای برای مصرف کنندگان به همراه دارند. برخی از مهمترین مشخصه های این گاو صندوق ها را در زیر مشاهده می کنید:
گاوصندوق آسانسوری ویترینی
1- چیدن طلاها و سایر اشیای قیمتی در آن ها بسیار ساده است و این مسئله برای صاحبین مشاغل مربوطه یک حسن بسیار بزرگ محسوب می شود. با وجود این گاو صندوق ها راندمان کاری این مراکز بالاتر رفته و سرعت عمل آن ها در اجرای امور روزانه و چینش اشیای قیمتی پشت ویترین مغازه ها به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. 
گاوصندوق آسانسوری ویترینی طلافروشی
2- در ساختار این گاو صندوق ها یک کلید تعبیه شده است که امکانات این دستگاه را کنترل می کند. این دکمه ها در دسترس طلا فروشی ها و صاحبین آن ها قرار داشته و به سادگی می توانند از آن ها استفاده کنید. 
3- نصب و راه اندازی این گاو صندوق ها بسیار ساده است و به همین خاطر نیز مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اند. 

مهمترین مزایای استفاده از گاو صندوق های ویترینی

این دستگاه ها با مزایای مهمی شناخته شده و در بازارهای خرید و فروش معامله می شوند. کیفیت بی نظیر آن ها در کنار سایر ویژگی های کمی و کیفی این دستگاه ها به این ابزار خاص در بازارهای فروش برتری می دهد. در زیر برخی از مهمترین مزایای استفاده از این وسیله را برای شما عزیزان شرح می دهیم:
گاو صندوق های ویترینی
1- امنیت بالای این گاو صندوق ها یکی از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود و بر میزان استفاده از این دستگاه روز به روز می افزاید. 
2- سرعت باز شدن درب گاو صندوق ها بسیار بالا است. شما می توانید، در کمتر از یک دقیقه درب این وسیله را باز کرده و از امکانات آن استفاده داشته باشید. 
3- بسته شدن درب این گاو صندوق ها نیز هم سرعت عمل کار را در محل مورد نظر افزایش داده و هم ایمنی طلا فروشی ها و مراکز فروش همانند آن را تضمین می کند. 
گاو صندوق های ویترینی جواهر فروشی
4- ساخت و نصب این دستگاه ها در ابعاد دلخواه مشتریان صورت می گیرد و این مسئله سبب افزایش کاربردهای این وسیله در سر تا سر کشور ما شده است. 
5- سرویس و نگهداری این وسیله بسیار ساده انجام می گیرد و برای این منظور کمترین هزینه ها نیز پرداخت خواهند شد. 

آشنایی با تجهیزات جانبی گاو صندوق های ویترینی

گاو صندوق آسانسوری ویترینی با تجهیزات جانبی بسیاری ارائه شده و به فروش می رسد. شما می توانید، از کارشناسان فروش این وسیله در خصوص تجهیزات جانبی همراه آن سوالاتی پرسیده و بیشتر در رابطه با ویژگی های این محصول اطلاعات به دست آورید. برخی از مهمترین تجهیزات و قابلیت های جانبی این دستگاه را در زیر مشاهده می کنید:
1- این دستگاه ها به سیستم رمز الکترونیکی مجهز بوده و این مسئله دستبرد دزدان به این گاو صندوق ها را به حداقل می رساند. 
گاو صندوق های ویترینی
2- در ساختار هر یک از این گاو صندوق ها از حسگرهای حساسی استفاده شده است که قابلیت های این وسایل را به شدت افزایش می دهند. این دستگاه ها بسیار هوشمند طراحی شده اند و به همین خاطر نیز با نهایت کیفیت در دسترس مشتریان قرار می گیرند. 
3- حفاظ های آکاردئونی که به نسخه های جدید این وسیله افزوده شده اند، میزان ایمنی این تجهیزات را به طرز قابل توجهی افزایش داده و بر استحکام این دستگاه ها می افزایند. 
4- در اطراف آن ها از قاب نماهای تزیینی نیز استفاده که نمای این گاو صندوق ها را در محیط اطراف بسیار زیباتر می کنند. هر یک از آن ها در فرم ها و رنگ های مختلفی بر اساس سلیقه مشتریان ساخته می شوند. 
عکس گاوصندوق طلافروشی
استفاده از لوازم و تجهیزات مربوط به ایمنی محیط در دنیای امروز یکی از حیاتی ترین نیازهای بشر به شمار می رود. از این رو در بخش های مختلف کشور انواع این لوازم و تجهیزات ایمنی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. طلا فروشی ها و مراکز ارائه اشیای قیمتی از مهمترین مشتریان این لوازم ایمنی به شمار رفته و از آن ها استفاده می کنند. این دستگاه ها طرز کار بسیار ساده ای دارند.  به همین دلیل انواع گاو صندوق آسانسوری ویترینی همه ساله فروش قابل توجهی در سر تا سر کشور ما دارند و میزان فروش آن ها هر روز بیشتر می شود. 
اطلاعات تماس با ما
دفتر تهران: خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش خیابان یوسفی، پلاک 25، واحد 2 
تلفن: 02146855166         09124498725
دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 از کشور آلمان
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه صنعتی کاوه مبنا ایرانیان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح