گاوصندوق آسانسوری و طلا فروشی + مدل های مختلف + قیمت عالی

گاوصندوق آسانسوری به دلیل داشتن ضریب امنیتی بالا و داشتن قابلیت ضد سرقت مورد توجه صاحبان طلا و جواهرات فروشی ها قرار گرفته است. با توجه به رشد تورم در کشور و شرایط اقتصادی اکنون قیمت محصولات مختلف اعم از گاوصندوق آسانسوری افزایش یافته است  و در بازار امکان دارد قیمت این نوع محصولات نوسانات قیمتی داشته باشد.

گاوصندوق آسانسوری

طلا و جواهرات به دلیل داشتن جنس طلا در برابر آتش سوزی مقاوم هستند و حساسیت کمتری دارند با این حال به دلیل ارزشمند بودن این محصولات بهتر است برای نگه داری آن ها از گاوصندوق آسانسوری استفاده کرد. در تولید گاوصندوق آسانسوری از مصالح نسوز مانند سیمان نسوز استفاده می شود تا گاوصندوق در برابر دمای 600 درجه مقاوم باشد.

 گاوصندوق آسانسوری چیست

گاوصندوق های آسانسوری امکان هوشمند سازی دارند و می توان این نوع محصولات را به تلفن های هوشمند متصل کرد. طلا فروشان در زمانی که احساس خطر کرده اند می توانند در کمتر از 30 ثانیه طلا و جواهرات موجود در ویترین را جمع آوری کرده و درون گاوصندوق آسانسوری قرار دهند. در واقع زمانی که از گاوصندوق معمولی در طلا و جواهرات فروشی استفاده کنید نمی توانید از این قابلیتی که گاوصندوق آسانسوری دارد استفاده کنید. 

گاوصندوق آسانسوری چیست ؟

در گذشته در طلا فروشی ها از گاوصندوق های معمولی استفاده می شده است بنابراین طلا فروشان مجبور بوده اند در طول روز چندین مرتبه طلا ها را از ویترین جمع آوری کرده و در گاوصندوق قرار می دادند. این امر علاوه بر اتلاف وقت بسیار خسته کننده بود و امنیت بالایی نداشت. امروزه بحث امنیت طلافروشی ها و موزه ها و… اهمیت یافته است به همین دلیل شرکت های زیادی اقدام به ساخت و تولید گاوصندوق های با ضریب امنیتی بالا کرده اند تا در این محیط های کوچک امنیت فراهم شود‌.

عکس گاوصندوق آسانسوری

بعد از ساخت و تولید، این محصولات در بازار توزیع شده اند و با استقبال زیاد صاحبان محصولات ارزشمند مانند عتیقه و طلا و جواهرات مواجه شد. این نوع گاوصندوق ها طراحی منحصر به فردی دارند و صاحبان طلا فروش با فشار دادن یک دکمه می توانند ویترین را به قسمت پایینی منتقل کنند و درب گاوصندوق را قفل نمایند. 

گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری طلافروشی

از کاربردی ترین تجهیزاتی که موزه ها و طلا فروشی ها و عتیقه فروشی ها، مغازه های فروش ساعت و.‌‌.. استفاده می شود، گاوصندوق آسانسوری است. گاوصندوق های آسانسوری ابعاد بزرگی دارند و می توان حجم زیادی از محصولات ارزشمند و قیمتی را در آن قرار داد بدون این که نگرانی بابت امنیت و کارایی آن داشته باشید.

عکس  گاوصندوق آسانسوری طلافروشی

این نوع گاوصندوق ها به قدری امنیت دارند و در صورتی که  ضربه ای به آن وارد شود بدنه آن نمی شکند و هیچگونه آسیبی به طلا و جواهرات وارد نمی شود. زمانی که فروشندگان تعویض دکوراسیون قصد تعویض ویترین را داشته باشند باید با دست خود طلا و جواهرات با ارزش و گران قیمت را جابجا کنند این کار ممکن است باعث ایجاد آسیب به طلا و جواهرات شود یا در واقع آسیب های جبران ناپذیری به آن ها وارد کند. شرکت های تولید کننده با در نظر گرفتن مشکلات رایج طلافروشی ها سعی کرده اند گاوصندوق های آسانسور را به نحوی طراحی کنند که در هنگام تعویض ویترین کارگران امکانات دست زدن به کالای با ارزش و گرانقیمت درون گاوصندوق را نداشته باشند و این طلا و جواهرات ارزشمند و گران قیمت بدون آسیب جابجا شوند. 

گاوصندوق جواهران

گاوصندوق آسانسوری جواهران از گاوصندوق هایی است که مطابق با خواسته خرید دارن در طرح های مختلفی ساخته می شود. گاوصندوق آسانسوری جواهران دارای مجهزترین امکانات بوده و با توجه به کیفیت قطعات که در ساخت گاوصندوق آسانسوری جواهران استفاده شده است تا حد ممکن صدا را کاهش داده و بی صدا می باشد، این محصول با استاندارد های جهانی تولید شده و بدون لرزش است. در حقیقت در هنگام بالا پایین رفتن گاوصندوق آسانسوری لرزش و صدای آن تا حد ممکن کاهش یافته و خریدارانی که اقدام به خرید گاوصندوق آسانسوری جواهران می کنند نباید نگرانی بابت ایجاد سر و صدا در هنگام بالا پایین رفتن آسانسور داشته باشند.

 گاوصندوق جواهران

گاوصندوق آسانسوری جواهران یک گاوصندوق آسانسوری و ویترین بوده و دارای قفل هوشمند، اثر انگشتی، دیجیتالی است. وزن این نوع گاوصندوق مطابق با نیاز خریداران سفارش سازی می شود و همچنین تعداد طبقات ارتفاع و عرض از آن نیز قابل سفارش سازی است. خریداران باید دقت کنند که گاوصندوق آسانسوری جواهریان در برابر گرما مقاومت لازم را دارد. 

گاوصندوق طلافروشی

در برخی از مشاغل مانند طلا فروشی ها، عتیقه جات فروشی و …. نیاز به یک ویترینی است که بتوان محصولات این فروشگاه مغازه را در معرض دید عموم مردم قرار داد تا توجه افراد به کالاهای مذکور جلب شود. کالا های که در معرض دید مردم در ویترین قرار داده م ی‌شود بسیار ارزشمند است و نباید آن را در پشت شیشه مغازه رها کنید، چرا که احتمال سرقت آن افزایش می یابد. با توجه به ارزش بالای طلا و جواهرات باید آن ها را درون ویترین قرار داد که از لحاظ امنیتی درجه بالایی داشته باشد و فروشنده می‌ تواند با اطمینان از ضریب امنیتی بالای ویترین به راحتی محصولات را در معرض دید عموم مردم قرار دهد.

 گاوصندوق طلافروشی

یکی از محصولاتی که به عنوان ویترین در مشاغل طلا فروشی و سایر مشاغل مشابه قرار می گیرد گاوصندوق آسانسوری است. این گاوصندوق از بهترین تکنولوژی تولید شده است که می تواند از سرقت طلا و جواهرات تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند و خیال فروشندگان طلا و جواهرات یا عتیقه جات و بدلیجات را از در امان ماندن محصولات با ارزش خود راحت کند. 

قیمت گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق های آسانسوری از جمله محصولات پرطرفدار در صنف طلا و جواهرات فروشی است و علاوه بر این که در طلافروشان ها کاربرد دارد در صرافی ها و بدلیجات و نقره فروشی نیز استفاده می شود‌. گاوصندوق های آسانسوری ضمن این که امنیت بالایی دارند در طلا و جواهرات فروشی به عنوان یک ویترین طلا و جواهرات استفاده می شود. قیمت گاوصندوق های آسانسوری بر اساس ابعاد و اندازه آن ها تعیین می شود.

 گاوصندوق طلافروشی

در واقع اگر وزن دستگاه گاوصندوق آسانسوری بالا باشد قیمت آن نیز بیشتر است. البته عوامل دیگر نیز بر روی قیمت گاوصندوق آسانسوری تاثیر دارد می توان به نوع تجهیزات جانبی که در گاوصندوق آسانسوری به منظور افزایش امنیت و کارایی دستگاه استفاده می شود، اشاره کرد. از موارد دیگر می توان به نوع رمز الکترونیکی که در دستگاه استفاده می شود اشاره کرد‌. همچنین قیمت فلزات و فولاد در بازار ثبات ندارد و در حال نوسان است و قیمت فلزات و مواد اولیه نیز تعیین کننده قیمت گاوصندوق آسانسوری است.

ساختار گاوصندوق آسانسوری

دیوارهای داخلی گاوصندوق آسانسوری از بتن های آرماتور و مسلح تولید شده است تا در برابر انفجار و آتش مقاوم باشد. در گاوصندوق های آسانسوری سیستم رمزنگاری تعبیه شده است که قابلیت شخصی سازی دارد و این نوع سیستم می تواند مطابق با نیاز کاربران طراحی شود‌. در این نوع سیستم ها مناسب ترین گزینه رمز های دیجیتالی یا اثر انگشت و رمز های عددی است.

 ساختار گاوصندوق آسانسوری

در برخی مواقع در گاوصندوق های آسانسوری از آلیاژ مخصوص مانند فولاد استفاده می شود تا قابلیت ضد انفجار و قوی داشته باشد. در تولید گاوصندوق های آسانسوری از ورق فولاد استفاده می شود تا گاوصندوق آسانسوری مستحکم و قوی شود. سیستم امینی این نوع گاوصندوق ها به نحوی طراحی شده است که برای نگهداری از طلا و جواهرات با ارزش امنیت بالایی دارد‌.

حمل و نقل گاوصندوق آسانسوری

در زیر برخی از مدل های گاوصندوق آسانسوری چرخه های تعبیه شده است تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی بدون ایجاد مشکل این گاوصندوق آسانسوری سنگین را حمل کنند.  گاوصندوق آسانسوری مخصوص طلا فروشی علاوه بر این که داره سهولت در استفاده و امنیت و سادگی است در حرکت نیز عملکردی آسان دارد. امکان ساخت گاوصندوق آسانسوری به صورت ریلی وجود دارد و این حالت می تواند برای کسانی که تمایل دارند ویترین خود را به بیرون از فروشگاه منتقل کنند مناسب باشد. در صورتی که برق قطع شود می توان گاوصندوق آسانسوری را به صورت زیر ویترینی معمولی استفاده نمود.  
گاوصندوق آسانسوری طلا فروشی

مشکلات گاوصندوق آسانسوری

از بزرگترین مشکلات گاوصندوق های آسانسوری می‌ توان به سرو صدا های زیاد آن ها اشاره کرد و در حالی که صاحب طلافروشی و عتیقه جات، گاوصندوق آسانسوری را به سمت پایین هدایت می کند میزان سرو صدای آن زیاد بوده و در حین پایین آمدن لرزش دارد. 

عکس گاوصندوق آسانسوری جواهر فروشی

سفارش سازی گاوصندوق آسانسوری

مصرف کنندگان گاوصندوق آسانسوری به راحتی می‌ توانند به سرعت باز و بسته شدن این دستگاه را بر اساس موارد امنیتی و سایر ویژگی‌ های فروشگاه خود تنظیم کنند. گاوصندوق آسانسوری بیشتر با انرژی برق کار می کند و در صورتی که برق قطع شود فروشندگان طلا نمی توانند از این گاوصندوق آسانسوری استفاده کنند، به همین جهت سازندگان این گاوصندوق های مخصوص طلا فروشی قابلیت اتصال به usb را در گاوصندوق های آسانسوری قرار داده اند تا در شرایطی که برق قطع شده است امکان باز و بسته کردن گاوصندوق آسانسوری وجود داشته باشد و به طور کلی از کار نیفتند و فروشندگان طلا به راحتی بتوانند با امنیت کامل به خریداران و مخاطبان خود سرویس لازم را ارائه دهند.

عکس آسانسوری برای طلا فروش

این قابلیت بسیار عالی موجب می شود در زمانی که طلافروشی تعطیل است بتوان از محصولات موجود در گاوصندوق مانند طلا و جواهرات حفاظت و نگهداری کرد امکان سرقت آن ها به شدت کاهش یابد. 

گاوصندوق آسانسوری برای طلا فروش

این گاوصندوق به دلیل سرعت عمل بسیار بالایی که دارد می‌ تواند از اغتشاش و سرقت و به هم ریختگی در طلا فروشی جلوگیری کند. همچنین گاوصندوق آسانسوری مخصوص مغازه طلافروشی ها در برابر رطوبت نیز از خود مقاومت نشان می دهند و می تواند از محصولات با ارزش و گران قیمت در ویترین و همان گاوصندوق آسانسوری مراقبت نمایند.

 گاوصندوق طلافروش

صاحبان فروشگاه های طلا و جواهرات فروشی با خرید این محصول از نظر اقتصادی می‌ توانند سود بالایی کسب کنند، چرا که راندمان کاری افرادی که در این فروشگاه کار می کنند افزایش می‌ یابد و آن ها می‌ توانند در سریعترین زمان ممکن به خریداران خود بهترین سرویس را ارائه دهند. گاوصندوق آسانسوری در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید شده است و خریداران می توانند متناسب با فضای داخلی فروشگاه خود انتخاب مناسبی داشته باشند. نکته بسیار مهمی که خریدارن در خرید گاوصندوق آسانسوری برای طلافروشی باید توجه کنند تطابق داشتن اندازه و ابعاد گاوصندوق با اندازه و ابعاد مغازه فروشگاه طلا فروشی است. 

اطلاعات تماس با ما
دفتر تهران: خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش خیابان یوسفی، پلاک 25، واحد 2 
تلفن: 02146855166         09124498725
دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 از کشور آلمان
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه صنعتی کاوه مبنا ایرانیان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح